قیمت دستگاه خشک کن میوه ها در سال ۱۳۹۸

قیمت دستگاه خشک کن در سال 1398

به اعتقاد بسیاری از افراد تولید میوه خشک به یک کار اشباع شده تبدیل شده است که هیچ فروش و سودی در این کار تولیدی وجود ندارد و هر کسی هم که بخواهد این کار آغاز نمایید جز ضرر چیزی نصیبش نمی شود. در اصل این تفکر افرادی است که نتوانسته اند در این کار موفقیتی کسب نمایند و می خواستند. بدون هیچ تلاشی پول زیادی را نیز بدست بیاورند و هدف آنها اینست که سایر افراد با مشاوره اشتباه از راه های اصلی و موفقیت دور نمایند تا هیچ سهمی از این کار پرسود نداشته باشند.

در ایران بیش از هزاران تولیدی وجود دارد که از کسب و کار های خانگی تا کارخانجات صنعتی تشکیل شده اند که به تولید محصولات خشکباری مشغول هستند. این تولیدی ها سهم زیادی در تامین مواد غذایی داخل کشور ایفا می کنند و بخش زیادی از صادرات بازار های خارجی را به خود تخصیص داده اند. این افراد کسانی هستند که از صفر شروع نموده اند و با یک دستگاه کوچک کار را آغاز و به یک کارخانه بزرگ تولیدی رسیده اند . تنه عمل موفقیت در این کار تلاش و پشتکار فرد تولید کننده است که باعث می شود به موفقیت بلند مدت برسد و یا به موفقیت کوتاه مدت تعداد افرادی که در این کار موفق بوده اند زیاد است و توانستند به منافع فراوانی از تجارت و کارآفرینی بدست آورند که در نتیجه باعث ایجاد تحول در زندگی آنها و رساندانش به ثروت شده است.

به منظور بهره مند شدن از حداکثر مزایای این کار نیاز به داشتن تجربه، آموزش و یا سرمایه ی زیادی ندارد. شما اگر بخواهید اینکار را شروع نمایید از خدماتی چون آموزش رایگان و نصب و راه اندازی دستگاه در محل شما برخوردار خواهید شد. خشک کردن میوه یک کار بدون ریسک پذیری است و نیاز به سرمایه زیادی ندارید و می توانید با کمترین سرمایه ممکن این کار را آغاز نمایید. حتی شما اگر در قدم اول شروع اینکار هستید لازم نیست سرمایه بالایی برای خرید دستگاه های صنعتی داشته باشید بلکه با یک دستگاه خشک کن سایز پایین و دستگاه اسلایسر و هسته گیر دستی اینکار را بدون هیچ دغدغه ای و سرمایه بالایی آغاز نمایید.

قیمت دستگاه خشک کن در سال 1398

نحوه ی خشک کردن میوه

میوه جات تره و تازه بصورت خام در دستگاه نمی توانند قرار بگیرند به این دلیل که حجم و میزان آب بالایی دارند  و اگر بخواهند بصورت اسلایس نشده در دستگاه قرار بدهید باعث می شود که قسمت های بیرونی میوه تا حدی خشک و قسمت های داخلی میوه خشک نشوند. میوه جات ابتدا کار باید شستشو و آنزیم زدایی شوند که اینکار می تواند با دخالت دست و یا بدون دخالت دست نیز انجام شود و بتوانید در کمترین زمان بالاترین مقدار میوه را خشک نمایید.

میوه جات باید بوسیله ای به نام دستگاه اسلایسر به شکل های دایره ای، بیضی و یا حبه ای خرد شود. البته قبل از اینکه میوه را خرد نمایید باید میوه جات را بوسیله دستگاه دیگری به نام هسته گیر، هسته ی آنرا جدا نمایید. بعداز اسلایس کردن میوه، باید میوه ها روی سطح سینی ها قرار بگیرند و و هیچ میوه را نباید روی میوه ی دیگری قرار بدهید. بعداز آنها میوه ها را در کنار هم روی سینی چیدید می توانید سینی ها داخل گاری چرخدار قرار دهید و گاری را داخل دستگاه خشک بگذارید و درب دستگاه را بندید و سپس دما و تایمر دستگاه را روشن نمایید تا میوه بصورت کامل و یکنواخت خشک شود.

قیمت دستگاه خشک کن میوه

به نظر عده ای از افراد خرید دستگاه خشک خود را معطوف به قیمت آن می دانند و هر کدام از شرکت ها دستگاه خشک کن ارزان قیمت می سازد مشتاق خرید می شوند. در ایران متاسفانه عده ای سودجو که برای سودآوری بیشتر از تمام متریال دستگاه کم می کنند و دستگاه ضعیف تولید می کنند و می خواهند یک دستگاهی که قیمت تمام شده ی آن ۳۰ درصد قیمت گفته شده را به مشتری بدهند.

همواره ما اصراری نداریم که حتما دستگاه خشک کن خود را از شرکت ما تهیه نمایید، اما به عنوان یک توصیه دوستانه به شما پیشنهاد میدهیم که خرید خود را فقط با در نظر گرفتن قیمت انجام ندهید. دستگاه خشک کن یک ماشینی است که اگر در خرید آن تمام موارد و استاندارد ها را رعایت نمایید می توانید یک دستگاه خشک کنی خریداری نمایید که بتواند سالها برای شما عمر داشته باشد.

شما می توانید براساس مشخصات فنی دستگاه خشک کن خود را به خوبی انتخاب نماید. و قیمت هایی که در زیر بابت هر دستگاه لحاظ شده، قیمت هایی است که شما بابت متریال و کیفیت دستگاه می پردازید که باعث سرمایه گذاری شما از بابت مصرف سوخت و عمر دستگاه در بلند مدت می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - شرکت پیشرو صنعت سمیاری(لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)

متریال دستگاه، ظرفیت و تعداد سینی و همچنین سایز سینی ها از جمله معیار های شما باید باشند در انتخاب و خرید دستگاه خشک کن میوه که بتواند به شما در خشک کردن همه میوه جات، سبزیجات و سایر مواد غذایی کمک نماید.

 

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما