قیمت دستگاه کشمش خشک کن

قیمت دستگاه کشمش خشک کن طبق ظرفیت ورودی دستگاه تعیین می شود و این نرخ گذاری تماما به روز بوده و دستگاه قادر خواهد بود که کیفیت مد نظر شما را تولید نماید. از کشمش به عنوان یک محصول صادراتی یاد می شود. ایران جزو سه کشور بزرگ در تولید کشمش در جهان است و به تنهایی توانسته بیش از ۳۰ درصد بازار مصرفی کشمش از آن خود نمایید و به تسخیر خود در آورد.

از خشک شدن انگور، کشمش تولید می شود. انگور میوه ای است که در تمامی قسمت های ایران مخصوصا شمال غرب ایران یعنی کردستان نیز به راحتی یافت می شود. در گذشته و حتی در عصر حاضر خیلی از باغداران برای تبدیل انگور به کشمش آنها را بصورت سنتی خشک می کنند.

این روش در گذشته جوابگو بود اما در عصر حاضر به دلیل بالا بودن حجم تولید انگور، خشک کردن این مقدار از انگور کار سختی است و نمی توان در کوتاه زمان به صورت کاملا بهداشتی خشک نمود. برای اینکه ما بتوانیم قدم و سهم بیشتری در بازار های تجاری جهان داشته باشیم، باید محصول با کیفیت و با استانداردهای روز جهان تولید نماییم.

قیمت دستگاه کشمش خشک کن

برای نزدیک شدن به روش و استاندارد های جهانی باید اول از همه روش خشک کردن انگور را تغییر دهیم و بصورت مدرن و امروزی انگور را خشک نماییم. روشی که استاندارد دنیا میگه خشک کردن انگور به وسیله ماشین آلات خشک کنی است که خشک کردن با این دستگاه از چند بعد دارای مزیت که به تعدادی از آنها اشاره ای نموده ایم:

  1. با ماشین آلات فرآیند خشک کردن بصورت کاملا بهداشتی انجام می گیرد و هیچ آلودگی جذب نمی شود و سریعا به مرحله بسته بندی فرستاده می شود.
  2. دستگاه خشک کن سرعت تولید انگور را افزایش می دهد و فرآیند تبدیل انگور به کشمش در حد چند دقیقه می باشد و برای بر خلاف روش خشک کردن سنتی تولیدکننده هیچ نگرانی بابت شرایط آب و هوایی نخواهد داشت.
  3. در روش سنتی خیلی از انگور ها خراب میشدند و پرتی در این روش بیشتر بود اما خشک کردن به وسیله خشک کن به حداقل رسیده است به این دلیل که انگور به محض اینکه برداشت می شود می توان داخل دستگاه قرار داد و سریعا خشک نمود و لازم نیست مدت زیادی برای خشک کردن در فضای محیط قرار گیرد.

دستگاه خشک کن کشمش

ماشین آلات خشک کن در دو مدل کابینی و کانتینوز ساخته می شوند. مدل کابینی دارای تعداد زیادی سینی است که نحوه ی خشک کردن انگور به وسیله این دستگاه به این صورت است که شما می توانید انگور را داخل سینی قرار دهید خشک کنید و یا می توانید انگور را بصورت آویزان بر روی گاری این دستگاه قرار دهید و سپس گاری را داخل خشک کن قرار دهید.

مدل دوم دستگاه خشک کن هم مدل کانتینوز و یا خشک کن نوار نقاله است. که نحوه ی کار این دستگاه به این صورت است شما می بایست انگور را از قسمت ورودی دستگاه یعنی به وسیله نوار نقاله قرار دهید و سپس بعداز چند دقیقه خشک شده ی انگور قسمت انتهایی دستگاه تحویل بگیرید. دستگاه کانتینوز انگور را با سرعت بسیار بالایی خشک می کند و زمان شما نیز برای خشک شدن نیز کاهش می یابد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - شرکت پیشرو صنعت سمیاری(لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما